Анонс:

Діти за довкілля

9-10 жовтня в місті Сарни відбудеться Всеукраїнський екологічний форум «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!»

Велопробіг «Молодь за чисте майбутнє»

Коли навесні природа прокидається від зимового сну, тоді поруч починають поблискувати своєю людською подобою пляшки, серветки, бляшанки, обгортки з цукерок, чіпсів… це сучасний ліс. А точніше місце відпочинку сарненців на Дослідній станції. Перед Великоднем не тільки душа людини, а й душа природи повинна очиститися. Ліс – це легені планети, душа землі.

Члени Дитячої громадської організації «Екологічний клуб «Паросток» Сарненської гімназії, екоклубівці «Паросток forever» Сарненської ЗОШ І-ІІ ст. №4, члени МГО «Смарт», працівники Сарненської міської ради організувалися та взяли участь у велопробігу «Молодь за чисте довкілля» 6 квітня 2015 року. Маршрутом від Центральної площі міста аж до «Затишку», що на Дослідній станції юних учасників акції вітали перехожі та проїжджі. Після невеликого відпочинку усі учасники велопробігу дружно прибрали залишки людської недбалості на кемпінгу та довели собі й суспільству, що гуртом і батька добре бити. Чотири десятки молодих людей навіть не помітили, що за півтори години роботи, у лісі та обабіч стало чисто, а вони самі отримали спілкування, однодумців та вир емоцій. Хочеться подякувати в організації акції Сарненському держлісгоспу, який надав рукавиці та сміттєві пакети для роботи, забезпечив вивіз сміття, а ще порадував учасників солодощами за чистий ліс, Сарненській міській раді, яка організувала супровід учасників велопробігу.

Завзята робота, енергія молоді дає віру в майбутнє, чисте майбутнє маленького куточка нашої Батьківщини та мирне майбутнє України і світу. Розпочинається сезон активного відпочинку в природі. Дуже не хотілося б знову після свят застати купи сміття в лісі чи на березі річки, озера. Люди, будьмо ж людьми! Чистота, як і краса, врятує світ

ія молоді дає віру в майбутнє, чисте майбутнє маленького куточка нашої Батьківщини та мирне майбутнє України і світу. Розпочинається сезон активного відпочинку в природі. Дуже не хотілося б знову після свят застати купи сміття в лісі чи на березі річки, озера. Люди, будьмо ж людьми! Чистота, як і краса, врятує світ!